.

Новиот Јапонски кимоно мода се облекуваат женски темперамент Сакура Костим Националните пижами bathrobe

Новиот Јапонски кимоно мода се облекуваат женски темперамент Сакура Костим Националните пижами bathrobe

1867.20
DEN 1307.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо Градите Ширина Половината Ракав Должина панталони должина Колковите cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 0.00 120 47.24 0.00 40 15.75 114 44.88 0.00 0.00 М 0.00 120 47.24 0.00 40 15.75 120 47.24 0.00 0.00 L 0.00 120 47.24 0.00 40 15.75 130 51.18 0.00 0.00 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Азија & Пацифик Островите Облека
Посебни Употреба:
Традиционална Облека
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
кимоно
Број На Модел На:
L515
Бренд Име:
longqibao
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Полиестер