.

Дувачкиот материјал со дијамант розово злато бања прибор,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница,крпа багажник,кука бања Хардвер собата

Дувачкиот материјал со дијамант розово злато бања прибор,Хартија Носителот,Крпа Бар,Сапун кошница,крпа багажник,кука бања Хардвер собата

1596.96
DEN 1198.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


1.Времето во транзит време варира со различни превозот методи. 2.Објект за обработка на пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус.Најчесто,обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена. 3.Стоката претежно shiped преку Кина Пост Воздух Mail,EMS или DHL Ако испораката адреса е оддалечен да DHL,ние ќе го промени за да испратите од Fedex.Ви благодариме! 4.Ние ќе ги напише на следење на број на aliexpress по испраќање.Можете да ги видите неговите ажурирани испорака на интернет,кој ќе биде прикажан во 1-2 работни дена. Исто така нашата по продажбата на услугата ќе го задржи следење и испрати порака до вас кога постои задоцнување во превозот. 1.Позитивни Fedback (5 ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме два пати пред да замине повратни информации. 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат!

Главните карактеристики

Тип:
Бања Хардвер Поставува
Површина По Завршувањето:
anodizing
Бренд Име:
Tuqiu
Главен Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KL-DC712101
Материјал:
Бакар
Бања Хардвер Собата По Завршувањето:
Роуз Злато