.

JiaHuiGe Жена Во Секси Долна Облека На Жените Чипка Фустан Babydoll Долна Облека Еротска Долна Облека Возрасни Искушението Долна Облека Се Облекуваат Vetement Femme

JiaHuiGe Жена Во Секси Долна Облека На Жените Чипка Фустан Babydoll Долна Облека Еротска Долна Облека Возрасни Искушението Долна Облека Се Облекуваат Vetement Femme

948.48
DEN 654.00 -31 %

Пристапност
Во достапна форма


Мило ми е што ви се допаѓа нашите производи,При купување на стоки,ќе се обезбеди вашето име и презиме, детални адреса и куќниот број, правилен поштенски код и телефонски број ќе ги испратите на вас како е можно поскоро!
Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет облека,брза испорака брзина,најниска цена,најдобра услуга .Ако ви треба евтини производи со лош квалитет, ми е жал, ние немаме таков производ!
Ако имате било какви прашања, не се отвори спорот! контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра услуга и за да се обезбеди решение за вашето задоволство . Се надевам да имаат пријатен шопинг искуство, имаат убав ден!
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде пет ѕвезди на евалуација , а потоа да ни кажете. Ние ќе се регистрирате со вашиот информации, секој месец ќе биде среќен се подготви, победа пријателите ќе добивате нашиот дар на изненадување на о. Ви посакувам среќа!
Големина /cm Облека Должина Биста Половината Ракав S
М 90
56-84 L 92
58-90 XL 93 60-96 XXL
Големина на табела може да биде имаат 1-3 см грешка . (1 инч = 2.54 см; 1 cm = 0.393 инчи) ако не се сигурни големина, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис, или ве молам оставете порака, ви благодарам.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JiaHuiGe
Материјал:
Полиестер,Lycra,Spandex
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JHG128-11
Ткаенина Тип:
Чипка
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Ткаенини:
Чипка | најлон | spandex
Боја:
Црвена, виолетова, црна, бордо, трева зелена
Големина:
M,L,XL
Пол:
жените | жена | дама | дами
Тип На Објект:
бебе кукли жена секси
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
sleepwear
Трговија На Големо / Is_customized:
Yes