.

Деца до Девојка Балет изврши костим,Нова Фаза Лето Балет Костим Домот црвено Лебедово Езеро Танцување Носат Децата Туту фустан

Деца до Девојка Балет изврши костим,Нова Фаза Лето Балет Костим Домот црвено Лебедово Езеро Танцување Носат Децата Туту фустан

2304.00
DEN 2189.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


~~ Нови Пристигнување Балет Туту Фустан ~~
Нова Мода Професионални Балет Туту Dancewear,
Балет/Gymnastic Пракса Leotards,Dancewear
Облека за Танчерка Обука Носии.
Детали За Производот :
Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Материјалот : Spandex, Полиестер. Боја : BULE Големина : XSC, SC. MC. LC. XLC. За стабилизација и асоцијација.М-р. ЛА. XLA. Ве молиме Изберете Големина Според Вашите Деца' Вистинскиот тип на тело ,големината е референца за Стандард тело Испорака : Бесплатна Испорака (Брод во 72 часа) Не може да биде 1-3 cm разлика од прирачник за мерење. И само за вашиот референца.
Мерење :
Совети : Ако не знаете како да се избере големината, можете да ни порака.
Пакет се вклучени : 1 x Балет Фустан
Производи Фотографии :

Главните карактеристики

Големина:
XSC Height80 to 95cm, SC Height96 to 110cm, MC Height111 to 120, LC Height121 to 140, XLC heigh 121 to 140
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Девојки
боја:
Истите
Големина:
XSC, SC. MC. LC. XLC. SA.MA. LA. XLA.
превозот:
Бесплатен превозот
Материјали:
Сомот, Spandex. Полиестер