.

Висок Степен на gymnastic leotards. Конкуренцијата gymnastic костим за детето, така и за возрасни.Гимнастика. Девојки,Деца Балет Dancewear

Висок Степен на gymnastic leotards. Конкуренцијата gymnastic костим за детето, така и за возрасни.Гимнастика. Девојки,Деца Балет Dancewear

714.24
DEN 571.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

​​
~~ Нови Пристигнување Балет Туту Фустан ~~
Нова Мода Професионални Балет Туту Dancewear
Балет/Gymnastic Пракса Leotards Dancewear
Облека за Танчерка Обука Носии.
Детали За Производот :
Детален Дизајн : Lycra памук, Spandex.
Материјали : 92%памук +8%Lycra
Availalble големина : 100.110.120.130.140.150.
Availalble бои : Црна, црвена Роза, Puple. Bule.
Мерење
За Големина Не може да биде 1-3 cm разлика од прирачник за мерење. И само за вашиот референца.
Испорака датум : Предмети ќе биде предаден во рамките на 1-7 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата. За бесплатен превозот, Ние обично се организира на испорака преку Кина пост воздух mail. Просечното време на испорака е околу 15 до 20 дена. Но, понекогаш тоа трае подолго поради сопствени прашање или други проблеми. Ве молиме љубезно се однесуваат на графиконите подолу. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ако ви треба оваа цел во итни, ве молиме изберете локација за подигнување или други Изразат како превозот начин. Ви благодариме !
За Пад на Превозот : Сите производи 2% попуст , освен за промотивни производи ( предмети со попуст повеќе од или еднакво на 50% попуст). Се враќа го замени/Наплата услуга во 3-5 работни дена и поправка услуга во 15-20 работни дена. Обезбеди слики без жиг. Нови производи пристигна забележи Една година гаранција за сите предмети.
Како да се одржи една капка-превозот цел? Ве молиме проактивно да побарате од нас да се прилагоди на цената и превозот адреса whithin12 часа откако ќе се плати, во спротивно, ние НЕ ќе се земе како Капка превозот цел! Ве молиме оставете порака "Капка превозот" на цел од страна на потсетник за нас.

Главните карактеристики

Големина:
100cm, 120cm, 130cm, 140cm, 150cm
Танц Тип:
Балет
Материјал:
Lycra,Памук
Пол:
Девојки
боја:
РОЗОВА, НЕБОТО BULE, ВИОЛЕТОВА. РОУЗ.БЛЕДО ВИОЛЕТОВА
Големина:
100-150cm
Sleeve:
Кратко Sleeve