.

5pcs/ поставува Розова / сино Тројански Комбинација Фолија балон 18 инчен круг / срце топки тема бебе Роденден полна месечина партија материјали

5pcs/ поставува Розова / сино Тројански Комбинација Фолија балон 18 инчен круг / срце топки тема бебе Роденден полна месечина партија материјали

216.00
DEN 151.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Гарантира 100% ,сликата е иста како и нашите производи
Производи име : Тројански Комбинација Фолија балон
Материјал : Гравури
Тројански : 1 парче {Size : 73 X71cm}
18-инчен Момче / Девојка : 2 парче { Size : 45 X45cm}
18-инчен срце / star : 2 парче { Size : 45 X45cm}
Пакување : 5pcs/opp Вреќа

Главните карактеристики

Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Годишнина,денот на Благодарноста,Роденден
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Срцето
Бренд Име:
CHLEZI
Број на Компјутери:
5pcs
Број На Модел На:
LEZI-170513
Класификација:
Ballon
is_customized:
Yes