.

Црна Пластика Авто Исчезнување Магијата Исчезнува Сино Мастило Топка Точка Пен

Црна Пластика Авто Исчезнување Магијата Исчезнува Сино Мастило Топка Точка Пен

DEN 297.60

Пристапност
Во достапна форма


Црна Пластика Авто Исчезнување Магијата Исчезнува Сино Мастило Топка Точка Пен
Исчезнувањето Мастило Пен
Големина : 14.2 x 1.3 см / 5.6" x 0.5" (L*D)
Пенкало, Боја : Црна, Сребрена На Ѕвонење
Мастило Боја : Сина
Материјал : Пластика
Оваа топка точка пенкало со исчезнувањето мастило ви овозможува да пишувате тајни пораки и мастило знаци магично ќе исчезне во рок од половина час.
Само изгледа како нормална топката точка пенкало, напишете сино мастило, мазна пишување чувство.
Пакет :
1x Disappearing Мастило Пен
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Новина:
No
Број На Модел На:
топката точка пен
Употреба:
Office & Училиште Перо
Бренд Име:
LUOSHI
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Функција:
Исчезнувањето Мастило Пен