.

4PCS/многу Пластични Ballpoint Пенкало Училиште Канцелариски Материјали Бизнис Пенкало Притиснете Ballpoint Пенкало Б-5677

4PCS/многу Пластични Ballpoint Пенкало Училиште Канцелариски Материјали Бизнис Пенкало Притиснете Ballpoint Пенкало Б-5677

72.96
DEN 69.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 4 PCS/многу Пластични Ballpoint Пенкало Училиште Канцелариски Материјали Бизнис Пенкало Притиснете Ballpoint Пенкало Б-5677
Функција :
Модел : Б-5677
Големина : За 14.3 cm
Пишување точка : 0.5 mm
Материјал : Пластика
Рефил боја : Сина/Црна/Црвена
Пакет се Вклучени : 4 ПАРЧИЊА Ballpoint пенкало(4 ПАРЧИЊА ист стил на рефил боја)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
PTDWCR
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Б-5677
Name1:
перо
Name2:
Ballpoint Пен
name3:
пишување пен