.

3PCS/многу Сина Рефил Притиснете Trilateral Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцеларија Училиште Канцелариски Escolar Материјал Б-5302

3PCS/многу Сина Рефил Притиснете Trilateral Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцеларија Училиште Канцелариски Escolar Материјал Б-5302

76.80
DEN 73.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 3 PCS/многу Сина Рефил Притиснете Trilateral Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцеларија Училиште Канцелариски Escolar Материјал Б-5302
Функција :
Модел : Б-5302
Големина : За 14.5 cm
Пишување точка : 0.7 mm
Материјал : Пластика
Рефил боја : Сина
Пенкало, Боја на каросеријата : 5 бои(Сина/Виолетова/Портокал/Црвена/Зелена)
Пакет се Вклучени : 3 ЕЕЗ Ballpoint Пенкало( Пенкало, Боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

боја:
3pcs случаен избор
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
XueSheng
Број На Модел На:
Б-5302
Материјал:
Пластични
Name1:
перо
Name2:
Ballpoint Пен
name3:
пишување пен