.

4PCS/многу Случаен Бонбони Боја Ballpoint Пенкало 0.5 mm Пишување Пенкало Канцелариски Материјали Дете Подарок Б-5296

4PCS/многу Случаен Бонбони Боја Ballpoint Пенкало 0.5 mm Пишување Пенкало Канцелариски Материјали Дете Подарок Б-5296

78.72
DEN 75.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 4 PCS/многу Случаен Бонбони Боја Ballpoint Пенкало 0.5 mm Пишување Пенкало Канцелариски Материјали Дете Подарок Б-5296
Функција :
Модел : Б-5296
Големина : За 14.3 cm
Пишување точка : 0.5 mm
Материјал : Пластика
Рефил боја : Сина
Пенкало, боја на каросеријата : 4 боја(Виолетова/Зелена/Жолта/Сина)
Пакет се Вклучени : 4 ПАРЧИЊА Ballpoint пенкало( Пенкало, Боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

боја:
4PCS случаен избор
Тип:
Ballpoint Пен
Број На Модел На:
Б-5296
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Name1:
перо
Name2:
Ballpoint Пен
name3:
пишување пен