.

6PCS/set Боја Ballpoint Пенкало 0.7 мм 6 Бои со Мастило Кореја Креативни Пенкало за на Училиште, Канцеларија Escolar Материјал 6582-6

6PCS/set Боја Ballpoint Пенкало 0.7 мм 6 Бои со Мастило Кореја Креативни Пенкало за на Училиште, Канцеларија Escolar Материјал 6582-6

84.96
DEN 81.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис Име : 6 PCS/set Боја Ballpoint Пенкало 0.7 мм 6 Бои со Мастило Кореја Креативни Пенкало за на Училиште, Канцеларија Escolar Материјал 6582-6
Функција :
Модел : 6582-6
Големина : За 16.8 cm
Пишување точка : 0.7 mm
Материјал : Пластика
Рефил боја : Сина/Жолта/Зелена/Црвена/Виолетова/Црна
Пенкало тело боја : Сина/Жолта/Зелена/Црвена/Виолетова/Црна
Пакет Се Вклучени : 1 Сет Ballpoint Пен
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
6582-6
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
XueSheng
Материјал:
Пластични
Name1:
перо
Name2:
Ballpoint Пен
name3:
пишување пен