.

5PCS/многу Сино Мастило Притиснете Пластични Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцеларија Училиште Додатоци Пенкала Канцелариски Б-573D

5PCS/многу Сино Мастило Притиснете Пластични Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцеларија Училиште Додатоци Пенкала Канцелариски Б-573D

76.32
DEN 72.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 5 PCS/многу Сино Мастило Притиснете Пластични Ballpoint Пенкало 0.7 мм Класичен Канцеларија Училиште Додатоци Пенкала Канцелариски Б-573 D
Функција :
Модел : Б-573 D
Големина : Околу 14 см
Материјал : Пластика
Пишување точка : 0.7 mm
Рефил боја : Сина
Пенкало тело боја : Сина/Жолта/Зелена/Бело/Црвено( Пенкало, боја на каросеријата случаен избор, не изберете боја)
Пакет се Вклучени : 5 PCS Ballpoint Пен
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Главните карактеристики

боја:
5PCS Случаен избор
Тип:
Ballpoint Пен
Пишување Точка:
0.7 mm
Број На Модел На:
Б-573D
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Бренд Име:
PTDWCR
Материјал:
Пластични
Name1:
перо
Name2:
Ballpoint Пен
name3:
пишување пен