.

3 Еез Бебе Девојка костими за капење за Деца Костим за капење Бебе Девојка се Подели Принцезата Линија Бикини Девојка Пливање Облека Дете Плажа Облека

3 Еез Бебе Девојка костими за капење за Деца Костим за капење Бебе Девојка се Подели Принцезата Линија Бикини Девојка Пливање Облека Дете Плажа Облека

DEN 863.52

Пристапност
Во достапна форма


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈАТА НОВА ПРОДАВНИЦА
СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВНИЦА!
бебе Големина на табелата
Големина
Тежина
За висина
6 M-18 МИЛИОНИ (S)
7.5-10kg
65-85cm
18 МИЛИОНИ-24 M (М)
10-15kg
85-95cm
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.

Главните карактеристики

Дете НИ Големина:
9M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Најлон
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
две парчиња
Боја Класификација:
црвена и бела боја
НЕМА.:
T1h8qy61
Стил:
Децата бикини
Големина:
6M-24M
Применливи објект:
Женски
Текстурата на материјалот:
Најлон