.

Нови пристигна оригинални Qr код на бар-кодот печатач налепница Термички печатач лепило етикета печатач одговараат на ширина на хартијата меѓу 20mm-82mm

Нови пристигна оригинални Qr код на бар-кодот печатач налепница Термички печатач лепило етикета печатач одговараат на ширина на хартијата меѓу 20mm-82mm

3388.80
DEN 3219.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет на Qr код на бар-кодот печатач налепница Термички печатач лепило етикета печатач одговараат на ширина на хартијата меѓу 20mm-82mm

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Почетен Датум:
До 2015
Брзината На Печатење:
35ppm
Стил:
Црна и Бела
Хартија Храна Режим:
Автоматско и рачно
Црна Брзината На Печатење:
152mm/s
Број На Модел На:
358M
Max. Резолуција:
203dpi
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
По продажба на Услуги:
Продавница Три Гаранции
Примена:
Лична Работа Управување Со
Тежина:
2.3kg
Внатрешна Меморија:
4MB
Двострано Печатење:
No
Потрошен Тип:
Посебна Тонер
Dot Matrix Тип На Печатач:
Билет принтери
Употреба:
Баркод Печатач
Напон:
100-240V
Тип:
термички печатач
Интерфејс Тип:
USB+Ethernet +Сериски
Макс. Големина На Хартија:
82mm/s