.

за Dyson 22.2 V 3000mAh алатки Li-ion батерија DC31,DC35 тип Б, DC44 Животно,DC45, DC34,DC43H,965557-06

за Dyson 22.2 V 3000mAh алатки Li-ion батерија DC31,DC35 тип Б, DC44 Животно,DC45, DC34,DC43H,965557-06

3144.00
DEN 2704.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


Dys 22.2 VB
Одговара Dys Алатки :
DC31,DC35 тип Б, DC44 Животно,DC45, DC34,DC43 H,965557-06
Заменете Dys оригинална батерија :
917083-01,17083-2811,18172-01-04,17083-4211,17083-04
Напон : 22.2 V
Клетка : Li-ion
Капацитет : 1.5 Ах,2.0 Ах,2.5 Ах,Ах 3.0

Главните карактеристики

Напон:
22.2V
Тежина:
400g
Број На Модел На:
DYS-22.2 V
Номиналниот Капацитет:
3000MAH
Бренд Име:
C&P
Големина:
120.1*75.6*107.4mm
Тип:
Li-Ion