.

за Makita 14.4 v 2500mAh моќ алатка батеријата 1051D 1051DWD 1051DWDE 1051DWF 1051DWFE 1051DZ 4033D 4033DZ 4191DWD 4332D

за Makita 14.4 v 2500mAh моќ алатка батеријата 1051D 1051DWD 1051DWDE 1051DWF 1051DWFE 1051DZ 4033D 4033DZ 4191DWD 4332D

2481.60
DEN 2134.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојде!
Makita 14.4 VA
Одговара Makita Алатки :
1051 D, 1051 DWD, 1051 DWDE, 1051 DWF, 1051 DWFE, 1051 DZ, 4033 D, 4033 DZ, 4191 DWD, 4332 D, 4333 D, 4333 DWD, 4333 DWDE, 5094 DWD, 5630 DWD, 6228 D, 6228 DW, 6228 DWBE, 6233 D, 6233 DWBE, 6236 DWBE, 6236 DWDE, 6237 D, 6237 DWDE, 6237 DWDLE, 6280 D, 6281 D, 6281 DWPE, 6333 D, 6333 DWBE, 6336 D, 6336 DWB, 6336 DWBE, 6336 DWDE, 6337 D, 6337 DWDE, 6337 DWDLE, 6337 DWFE, 6339 DWDE, 6381 D, 6932 FD, 6932 FD, 6932 FDWDE, 6933 FD,6934 FD, 6934 FDWFE, 6935 FD, 6935 FDWDE, 6935 FDWDEX, 6935 FDWFE, 6935 FDZ, 8280 D, 8433 D, 8433 DWDE, 8433 DWFE, JR140 D, JR140 DWB, JR140 DWBE, JR140 DWD, ML140(Светло), ML143(Светло), UB140 D, UB140 DWB, UC120 DWDE, VR250 DWDE
Заменете Makita оригинална батерија :
1433,1434,1435,1435 F,192699-А,193158-3,194172-2
Напон : 14.4 V
Клетка : Ni-CD
Капацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах,2.0 Ах,2.5 Ах,3.0 Ах,Ах 3.3

Главните карактеристики

Големина:
93.6*95.5*103mm
Тип:
Ni-CD
Напон:
14.4V
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Тежина:
900g
Број На Модел На:
МАК-14.4 VA