.

за BOSCH 12V 2000mAh моќ алатка батеријата Ni cd, GSR12-1 Exact8 Exact12 Exact700 GSB12 GLI12 PSR12 PAG12 GSR12-1 GSR12V

за BOSCH 12V 2000mAh моќ алатка батеријата Ni cd, GSR12-1 Exact8 Exact12 Exact700 GSB12 GLI12 PSR12 PAG12 GSR12-1 GSR12V

1804.80
DEN 1552.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојде!
Дел број : BOS 12 VA КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ :
Одговара Bos Алатки :
GSR12-1/Exact8/ Exact12/Exact700/GSB12/GLI12/PSR 12/PAG12 /GSR12-1
/GSR12 V/GSR12-2/GSB12 VE-2/GDR12 V/ BAT045 BAT120 BAT139
Заменете Bos оригинална батерија :
2607335709/2607335249/2607335261/2607335262/2607335273/2607335274
/2607335375/2607335395/2607335414/2607335415/2607335415 /2607335416
/2607335429/2607335430/2607335454/2607335455/2607335463/2607335471
/2607335487/2607335541/2607335542/2607335531 /2607335555/2607335697
/2607335709
Напон : 12 V
Клетка : Ni Cd,Ni-МЗ
Капацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах, 2.0 Ах, 2.5 Ах, 3.0 Ах,Ах 3.3

Главните карактеристики

Големина:
106.5*86.8*110.2mm
Напон:
12V
Тип:
Ni-CD
Тежина:
770g
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Број На Модел На:
BOS-12VA