.

за BOSCH 7.2 V 2500mAh моќ алатка батеријата Ni CD GSR7.2-1/GSR7.2-1/GSR7.2-2

за BOSCH 7.2 V 2500mAh моќ алатка батеријата Ni CD GSR7.2-1/GSR7.2-1/GSR7.2-2

1329.60
DEN 1143.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


BOS 7.2 VA КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ :
Одговара Bos Алатки : GSR7.2-1/GSR7.2-1/GSR7.2-2
Заменете Bos оригинална батерија :
2607335587
Напон : 7.2 V
Клетка : Ну-МЗ,Ni-CD
Капацитет : 1.3 Ах,1.5 Ах, 2.0 Ах, 2.5 Ах, 3.0 Ах,Ах 3.3

Главните карактеристики

Тежина:
450g
Големина:
82*80.8*111mm
Тип:
Ni-CD
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Број На Модел На:
BOS-7.2 VA
Напон:
7.2V