.

за BOSCH 24V 2000mAh моќ алатка батеријата Ni cd 52324B BACCS24V GBH-24V GBH24VF GCM24V GKG24V GKS24V GLI24V GMC24V GSA24V GSA24VE

за BOSCH 24V 2000mAh моќ алатка батеријата Ni cd 52324B BACCS24V GBH-24V GBH24VF GCM24V GKG24V GKS24V GLI24V GMC24V GSA24V GSA24VE

3787.20
DEN 3257.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма

Добредојде!
Дел број : BOS-24 A КАРАКТЕРИСТИКИ & АПЛИКАЦИИ :
Одговара Bos Алатки :
11524 125-2411524 12524 12524-03 13624 13624-2 G 1645 1645-24 1645 B-24 1645 K-24 1660 1660 K-24 3452 3924 3924-24 3960 52324 52324 B BACCS 24 V GBH-24 V GBH24 VF GCM24 V GKG 24 V GKS 24 V GLI 24 V GMC 24 V GSA 24 V GSA 24 VE GSB 24 VE-2 GSR 24 VE-2 GST 24 V PSB 24 VE-2 ВИДОВ 24 V
Заменете Bos оригинална батерија :
2607335268 2607335279 2607335280 2607335445 2607335446 2607335448 2607335509 2607335510 2607335537 2607335538 2607335561 2607335562 2607335637 2607335645 Б-8230 BAT030 BAT031 BAT240 BAT299 БХ-2424 BTP1005
Напон : 2 4 V
Клетка : Ni-CD,Ni-МЗ
Капацитет : 1.5 Ах,2.0 Ах,2.5 Ах,3.0 Ах,Ах 3.3

Главните карактеристики

Тип:
Ni-CD
Големина:
132.7*86.8*134.2mm
Тежина:
1470g
Бренд Име:
C&P
Број На Модел На:
BOS-24VA
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Напон:
24V