.

1pcs Бебе виси бебе сини слон и розова bunny музичка играчка на Бебето Кревет & Шетач Играчка на Бебето Штракаат

1pcs Бебе виси бебе сини слон и розова bunny музичка играчка на Бебето Кревет & Шетач Играчка на Бебето Штракаат

763.20
DEN 725.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Бебе виси бебе сини слон и розова bunny музичка играчка
големина : 88*9cm

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Бренд Име:
sozzy
Карактеристики:
Мека,Полнети
Број На Модел На:
SZ015
Големина:
88*9cm
Материјал:
Платно
Пакет:
Ги одделува
Димензии:
88*9cm
Обликот:
Животните
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
Предупредување:
Не се јадат