.

3 Пакети Стоматолошки А1/А2/A3 Нијанса Пониска Предниот Композитни Синтетичка Смола Заби Ultrathin Фасети Заб Белење На Ресторативна

3 Пакети Стоматолошки А1/А2/A3 Нијанса Пониска Предниот Композитни Синтетичка Смола Заби Ultrathin Фасети Заб Белење На Ресторативна

743.04
DEN 602.00 -19 %

Пристапност
Во достапна форма

3 Пакети Стоматолошки А1/А2/A3 Нијанса Пониска Предниот Композитни Синтетичка Смола Заби Ultrathin Фасети Заб Ресторативна Белење на Тема : Модел : Мешани Големини Пониски Предниот Сенка : А1/А2/A3 Дебелина : Utra-Тенок пакување листа : 30 Компјутери / Пакет , Вкупно : 3 Пакети Фасети се дизајнирани за да ги покрие постојните предната површина на забите Фасети може да се користи за повторно да се изедначување, белење, корекција на боја на темна заб или враќање на напукнато или оштетени заби. Ова бара употреба на лепило смола, Фасети имаат приближно иста сила како природни забната глеѓ, тие мора да бидат добро да се постават основните заб. Конечниот естетски исходот може да биде тешко да се испитаат до дрво е да се постават трајно да забот. Бесплатен Превозот : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 2 работни дена. Тоа трае околу 8-20 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 10-35 дена во други земји. 2. Сите предмети се проверуваат за оштетувања или дефекти пред да замине нашиот магацин. Ако имате било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. 3. Следење на број е достапна. Пратката ќе бидат означени како подарок & ниска вредност за да се избегне царинската управа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
синтетичка смола заби
Бренд Име:
Densdal
Број На Модел На:
А1/А2/A3 Нијанса Пониска Предниот
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
60g