.

2 Пакети Стоматолошки А1 Сенка На Горниот & Пониски Предниот Композитни Синтетичка Смола Заби Ultrathin Фасети Заб Белење На Ресторативна

2 Пакети Стоматолошки А1 Сенка На Горниот & Пониски Предниот Композитни Синтетичка Смола Заби Ultrathin Фасети Заб Белење На Ресторативна

DEN 505.44

Пристапност
Во достапна форма

2 Пакети Стоматолошки А1 Сенка на Горниот & Пониски Предниот Композитни Синтетичка Смола Заби Ultrathin Фасети Заб Ресторативна Белење на Тема : Фасети се дизајнирани за да ги покрие постојните предната површина на забите Фасети може да се користи за повторно да се изедначување, белење, корекција на боја на темна заб или враќање на напукнато или оштетени заби. Тие обично бараат многу малку подготовка, се брзо и лесно да се подготви и во стоматологија термини, мора да се биде најдобар bang за вашиот долари! Фасети имаат приближно иста сила како природни забната глеѓ, тие мора да бидат добро да се постават основните заб. Конечниот естетски исходот може да биде тешко да се испитаат до дрво е да се постават трајно да забот. Модел : Мешани Големини Горниот & Пониски Предниот Сенка : А1 Дебелина : Utra-Тенок пакување листа : 30 Компјутери / Пакет , Вкупно : 2 Пакети
Бесплатен Превозот : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 2 работни дена. Тоа трае околу 8-20 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 10-35 дена во други земји. 2. Сите предмети се проверуваат за оштетувања или дефекти пред да замине нашиот магацин. Ако имате било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Бренд Име:
Densdal
Состојка:
Синтетичка Смола Фасети
Број На Модел На:
А1 Сенка На Горниот & Пониски Предниот
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
60g