.

2pieces micromotor арматура одговара Кореја SAEYANG 45000 вртежи во минута мелење Handpiece Одржување Делови Компоненти Арматура

2pieces micromotor арматура одговара Кореја SAEYANG 45000 вртежи во минута мелење Handpiece Одржување Делови Компоненти Арматура

1680.00
DEN 1579.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


45000 RPM Sae Yang Handpiece Компоненти Micromotor Арматура
Јас tem
Micromotor Арматура Пакување
2 парчиња/кутија Погоден за
450,000 вртежи во минута : SH37 L(M45), SH37 LN, SM45 C
Пакување Листа :
1. Арматура * 2 pc

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
-
Големина:
Small