.

LUCKYLIANJI Чист Мека Волна Кашмир Волна Жените е Зима и Топло Berets Уметник Octagonal Капа Шапка (Circum 55-57cm)

LUCKYLIANJI Чист Мека Волна Кашмир Волна Жените е Зима и Топло Berets Уметник Octagonal Капа Шапка (Circum 55-57cm)

885.60
DEN 620.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма

modname=ckeditor
Големина : Капа обемот : 55-57cm, Голема капа : 11cm ,Гребенот на шапка : 5cm(со Прилагодување Јаже)
Материјал : чиста cashmere100%
Боја : како што е прикажано на сликата
Стил : Жени
Пакетот вклучува : 1pcs

Главните карактеристики

Шапка Големина:
55to 57cm Прилагодливи
Тип На Објект:
Berets
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Формално
Материјал:
Волна
Бренд Име:
LUCKYLIANJI