.

Памук Мека Муслин 8 Слоеви Новороденче Лигавче Плунка Крпа Bibs Burp Крпа Бебе Дете Лигавче Бебе Bandana Хранење Престилка Bavoir

Памук Мека Муслин 8 Слоеви Новороденче Лигавче Плунка Крпа Bibs Burp Крпа Бебе Дете Лигавче Бебе Bandana Хранење Престилка Bavoir

99.36
DEN 79.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

Памук Мека Муслин 8 Слоеви Новороденче Лигавче Плунка Крпа Bibs Burp Крпа Бебе Дете Лигавче Бебе Bandana Хранење Престилка Bavoir
Карактеристики :
1,Големина : 42*29cm
2, 100% Сосема Нов со ознака .
3, Материјал : 8 Слоеви Газа 100% памук
4, Возраст : 0-36 M
Купи со доверба причини :
1.фабриката за директна продажба цена
2. Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот. 100% осигурување на квалитетот !
3. Во парк,Навремена испорака.Превозот следење
Нашиот Магацин :
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Главните карактеристики

Големина:
42X29CM
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Возраст Опсег:
4-6Y,4-6M,7-9M,13-18 МИЛИОНИ,2-3Y,0-3М,10-12M,19-24M
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Моден
Број На Модел На:
boxiang
Бренд Име:
KAVKAS
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
боја:
Како што е прикажано
Големина:
42*29cm
Материјал Состав:
100% памук Муслин
Точка име :
Bibs
Стил:
Прекрасна,Цртан Филм,Симпатична
Бебе Возраст:
0-36M
погоден:
Бебе, Деца,Деца,Новородените
Висока Апсорпција На Вода:
Yes
Функција:
триаголник Бебе Bibs,плунка крпа,хранење престилка
слој:
8 слоеви