.

2017 Нови Две Парче Бански Жени Секси Африкански Печати Бикини Бразилски Бикини Камшик Костим За Капење Завој BathingSuit Maillot Де Bain

2017 Нови Две Парче Бански Жени Секси Африкански Печати Бикини Бразилски Бикини Камшик Костим За Капење Завој BathingSuit Maillot Де Bain

623.52
DEN 480.00 -23 %

Пристапност
Во достапна форма


2017 Нови Костими За Капење Жени Секси Африкански Печати Бикини Поставите Бразилски Бикини Камшик Костим За Капење Завој Bathing Suit Maillot Де Bain Femme Бесплатен Превозот
Совети вистинската боја на објектот може малку да се разликуваат од сликата заради светлосни ефекти и следење на прилагодување, ви благодариме за разбирањето! Испорака 1. Ракување со Времето е обично 5-7 работни дена да организира пратка заради големото количество наредби секојдневно. 2. БЕСПЛАТЕН Превозот За Светот од страна на e Packet, Кина, Воздухот Пост, USPS . Контактирате за Ако имате било каква забуна во врска со големина избор или нешто друго, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време и ние ќе направиме се во наша моќ за да помогнеме и постојано да обезбеди целосна поддршка. Се враќа & Размена Можете да не контактирате за да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена, по доставена ако не сте задоволни со објектот заради погрешна големина беше испратена или квалитетот фактор. Напомена : се Врати ставки треба да бидат без Unworn, Неоштетени и Unwashed. Повратни информации Доколку имате една минута за да се остави позитивни повратни информации за нас и за предлогот и услуга на производот, ние би високо го цениме тоа.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Половината:
Средината На Половината
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЛИНИЈА-497
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цвеќиња,Печатење
Бренд Име:
tengweng
Со Подлога:
Yes