.

Печати Бикини 2017 Секси костими за капење Жените Костим за капење им Помогнам на Бразилски Бикини поставите Bandeau Лето Плажа, костими за Капење женски Biquini

Печати Бикини 2017 Секси костими за капење Жените Костим за капење им Помогнам на Бразилски Бикини поставите Bandeau Лето Плажа, костими за Капење женски Biquini

535.20
DEN 401.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Печати Бикини 2017 Секси костими за капење Жените Костим за капење им Помогнам на Бразилски Бикини поставите Bandeau Лето Плажа, костими за Капење женски Biquini
Опис На Производот :
Применливи пол : женски
Underwire поддршка : Никој
Градите подлога : Да
Ткаенина состав : Полиестер
Применливи сцени : пливање / водени спортови
Големина : S, M, L,XL
Пакетот Вклучува :
1x Bikini Сет(Врвот+Дното)
Производ Големина На Табелата :
Да ви помогне да ја изберете најдобрата големина за себе.
Ве молиме оставете порака за да ни кажете вашиот биста,половината,колковите ,висина и тежина .
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен.
3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
Слика шоу
1. Ние брод на пакет од рок од 3 работни ден на по плаќање јасно.
2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачи се одговорни за
овие трошоци.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Бренд Име:
Weiweihu
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цвеќиња,Печатење
Број На Модел На:
YDYK0235
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Точка име :
Печати Бикини
Пад на превозот :
Yes
Тип :
жените бански
функција 1:
Костим за капење
Карактеристика 2:
Biquini
функција 3:
maillot де bain femme
карактеристика 4:
maillot де bain
Карактеристика 5:
костим за капење жени
Функција 6:
Пливање одговараат за жени
Карактеристика 7:
жените бикини