.

*Злато Ingot*JH655 20pcs DIY осветлуваат блок тула дел Бр 99563 Компатибилен Со Други Честички Assembles

*Злато Ingot*JH655 20pcs DIY осветлуваат блок тула дел Бр 99563 Компатибилен Со Други Честички Assembles

DEN 249.12

Пристапност
Во достапна форма


Авто-Заклучување Тули, компатибилен со Други Честички/ Изградба на Вашиот Сакал/
Ако сакате мали цел помалку од MOQ или мешани цел , ве молиме контактирајте со нас.
Точка име : DIY осветлуваат блок тули * Злато Ingot *
Големина : mm
Опис : Овие се блокира тули кои се компатибилни со честички
Тежина : g на pc
Пакување : Пакет во хартиена кутија
Мешани цел е на располагање
Овие се само-заклучување блок тули, можете да ги користите за да се изгради она што го сакате. И тие се компатибилни со Други бренд блок честички
Custome Услуга : Ако имате нешто прашањето за нашиот производ, или треба посебно барање, ве Молиме слободно да не контактирате во секој момент!
И ве молам проверете ја големината и количината внимателно пред да biding стоката.
Превозот : Ние ги испратите на парцела од DHL, Fedex, Кина Пост Воздух Mail или e Packet.
DHL и Fedex земе околу 10 дена да пристигне, не вклучувајќи одмор.
Кина Пост Воздух Mail трае околу 40 дена да пристигне, но тоа' s многу повеќе ПОЕВТИНИ .
Ако оние couriers не можат да стигнат до вас, ве молиме контактирајте со нас.
Повратни информации : По transction е направено, ве молиме љубезно да потрае некое време за да ни оставите коментар.Тоа ќе ни помогне да бидат подобри.

Главните карактеристики

боја:
Црна, Златна, се Меша бојата што сакате, Случаен мешана боја, Темно Сива, Светло Сива
Тип:
Блокови
Број На Модел На:
JH655
Пластични Тип:
ABS
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
youe блескаше
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 6 години
Предупредување:
Гушење Мали делови, Не е за Деца под 6 години
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули