.

X2T Вистински Безжична Earbuds TWS Мини Во Уво Слушалка со Bluetooth 4.2 1500mAH Полначот Кутија за iphone и andriods

X2T Вистински Безжична Earbuds TWS Мини Во Уво Слушалка со Bluetooth 4.2 1500mAH Полначот Кутија за iphone и andriods

DEN 1343.52

Пристапност
Во достапна форма

Носат Стил : во уво ( тоа може да се користи како парови или можете да ги користите како 2 singly слушалки) Чувствителност : 90d B±3d B Фреквенција одговор опсег : 20-20 KHz отпорност : 16Ω Bluetooth верзија : Bluetooth 4.2 капацитетот на батеријата : 65m Ah Полначот кутија : 1500m Ah,брзо полнење( може да се полни во 100% во 1 час) Разговор /музика време : околу 5 часа
Производот Се Покаже :
Задоволството На Клиентите
1) Ако не сте задоволни со производот кој сте го купиле за било која причина, ве молиме контактирајте со нас најдобар договор за враќање на производ, ние ќе рефундирање на вашите пари. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.(Превозот и Ракувањето со трошоците не се враќа.) Објектот мора да се врати во рок од 7 Дена откако ќе се примени на објект во нивната оригинална состојба. Купувачи одговорни за превозот цена. Ние најдобро се справи наплата на пари по примена на објектот во времето.
2) Ако имате било какви прашања или не сте задоволни со производот кој сте го купиле, ве Молиме контактирајте со нас пред да се размислува за напуштање на неутрални или негативни повратни информации,ние најдобро се справи не ги прифати сите неутрални или негативни повратните информации.

Главните карактеристики

Функција:
Спорт,За Мобилен Телефон
Бренд Име:
netsky
Линија Должина:
Никој
Безжичен:
Yes
Водоотпорен:
No
Број На Модел На:
X2T
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Конектори:
Никој
Стил:
Во Уво
Поддршка Apt-x:
Yes
Активен Бучава Отказ:
No
Приклучок Тип:
Безжичната
Со Микрофон:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Контрола На Копчето:
Yes
Чувствителност:
90±3dB
Vocalism Принцип:
Динамичен
комуникација:
Безжичната
Поддршка СТАН:
No
Безжична Тип:
Bluetooth
Контрола На Јачина На Звук:
No
Пакет:
Yes
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Микрофон:
Yes
Bluetooth Верзија :
4.2
Капацитетот На Батеријата:
65mah
Времето на пазарот:
2017