.

[EAM] 2018 нова Пролет stnad јака долг ракав цврст беж боја лабава lotus работ сплит заеднички кошула жените мода плима JC87500S

[EAM] 2018 нова Пролет stnad јака долг ракав цврст беж боја лабава lotus работ сплит заеднички кошула жените мода плима JC87500S

1200.00
DEN 1056.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


Детали :
Материјал : памук
Боја : беж
ГОЛЕМИНА (Единица : CM) : Една Големина
М Биста 101 Должина 63 Рамо 56 Ракав 60
L Биста 105 Должина 64 Рамо 57 61 Ракав
Перење метод : нежно измијте
Тежина : 0.25 кг
бесплатни изразат испорака за $100 : Кореја,Јапонија,Филипини,Сингапур,Индонезија
бесплатни изразат испорака за $120 : САД,Саудиска Арабија,Кувајт,Катар,Нов Зеланд,Германија,Швајцарија,Италија,
Англија,Франција, Австралија,Белгија,Шпанија,Холандија,Полска,Канада
бесплатни изразат испорака за $150 : Мексико,Турција,Колумбија,Украина,Хрватска,Русија,Isracl ,Белорусија
За квалитет :
Нашите производи се испорачани пред целосен увид, но многу неколку делови содржи мал број на груб (како што се : копчиња лесно да се откажат, мал степен на скалилата во облека, сусам црни дамки, мали линии, итн.) Овие не влијае врз носење , Вклучувајќи и контра ќе имаат таков проблем, се надевам дека моите почитувани клиенти може да ја разбере. И веднаш по приемот на стоката да се провери дали постојат проблеми со квалитетот (некои големи пакет ние сме вакуум вшмукување, бидете сигурни да внимателно отворете пакет)
За евалуација / спорот :
Ве молиме не произволно да ни лоша критика, не произволно отворените спорови, затоа што пофалба ќе бидат нашите постојани извршување на постојана напори да моќ! Ако ние се незадоволни со она што го имаме.

Главните карактеристики

Големина:
M, L
Бренд Име:
EAM
Материјал:
Памук
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Џерси
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
84
Пол:
Жените
Објектот нема:
JC87500S