.

Cockcon Нови У Конвексни дизајн Чист Памук Боксер шорцеви долна облека за мажи Ниска Половината Боксери машки гаќи

Cockcon Нови У Конвексни дизајн Чист Памук Боксер шорцеви долна облека за мажи Ниска Половината Боксери машки гаќи

896.64
DEN 771.00 -14 %

Пристапност
Во достапна форма


Превозот :
· Ние Брод на Светот, освен APO/FPO .
· Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
· Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 .1%
50.1%
29.6%
10.5%
4.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9.9%
63.2%
19.1%
3.4%
4.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21.4%
50.0%
14.3%
7.2%
7.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
28.6%
43.8%
10.1%
7.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.1%
22.2%
30.3%
20.9%
15.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0.0%
47.1%
31.4%
17.6%
3.9%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
3.5%
25.0%
47.9%
12.9%
10.7%
Наплата
Плаќање :
· Ние го прифаќаме alipay тука .
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
· 12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
892
Материјал:
Памук
Бренд Име:
COCKCON