.

2 парчиња/Set Карбонски Влакна Страна Здолништа Продолжување Вратата Горниот Престилки за BMW серија 4 F32 М Техника М Спортскиот Браник Само 2014-2017

2 парчиња/Set Карбонски Влакна Страна Здолништа Продолжување Вратата Горниот Престилки за BMW серија 4 F32 М Техника М Спортскиот Браник Само 2014-2017

DEN 8118.72

Пристапност
Во достапна форма


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
2 парчиња/Set Карбонски Влакна Страна Здолништа Продолжување Вратата Горниот Престилки за BMW 4series F32 М Техника М Спортскиот Браник Само 2014-2017
Направи Модел Година Трим Моторот На BMW 435i 2014 М Спорт Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 435i 2014 М Спортски Кабриолет 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 435i 2015 М Спорт Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 435i 2015 М Спортски Кабриолет 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 435i 2016 година М Спорт Купе 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged За BMW 435i 2016 година М Спортски Кабриолет 2-Врата 3.0 L 2979 CC 182 Cu. Во. l6 ГАС DOHC Turbocharged
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Н. Ж : 2 KG
Пакет : Стандардна Картонска кутија со меур завиткани во внатрешноста
Површина : Високо полиран 3*3 twill weaven
Инсталација : Користете 3 M лента
функција :
1.

Главните карактеристики

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Автомобил модел:
за BMW 4series F32 М Техника М Спортскиот Браник Само 2014-2017
Модел Година:
2014-2017
Име На Модел:
JC-L20150721
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
201cm
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
страна здолништа
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за BMW серија 4 F32 М Техника М Спортскиот Браник Само 2014-2017
Материјал:
Карбонски Влакна
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користете Шрафови
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
Извоз Картон
Функција:
Мала тежина