.

UMODE Бренд Гроздобер Шарм Пурпурна Бисер Був Брошеви за Жените се Зголеми Златна Боја Broches Став Како Mulheres Spilla Ди Strass AUX0014C

UMODE Бренд Гроздобер Шарм Пурпурна Бисер Був Брошеви за Жените се Зголеми Златна Боја Broches Став Како Mulheres Spilla Ди Strass AUX0014C

328.80
DEN 214.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


UMODE Бренд Гроздобер Шарм Пурпурна Бисер Був Брошеви за Жените се Зголеми Златна Боја Broches Став Како Mulheres Spilla Ди Strass AUX0014 C
Бренд : UMODE
Предмет Тип : Гроздобер Бисер Був Брошеви за Жените Накит Иглички
Главниот Камен : 6mm Школка во Прав Синтетички Бисер
Друг Камен : 5mm Пурпурна Симулирани-бисер
Позлата : Вистински Се Зголеми Злато Позлатен
Meterial : Бакар / Месинг
Функција :Девојка Brooch Накит за Фустани трговија на Големо Cadeau Ноел
Прилики : Свадбена Ангажман Датира Партија Матурска
Gi f t За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни
Фабриката: Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
Превозот : Бесплатен Превозот

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
is_customized:
Yes
Материјал:
бисер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
UMODE
Метали Тип:
Бакар
Брошеви Тип:
Брошеви
Број На Модел На:
AUX0014C
Главната Камења:
6mm школка во прав синтетички бисер
Тежина:
8.6 g
позлата:
вистинска роза злато позлатен
Тип:
Гроздобер Бисер Був Брошеви за Жените Накит Иглички
превозот:
Бесплатен превозот
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Прилики:
Свадба Ангажман Датира Партија Матурска
фабрика:
Да , Поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо
Функција:
Девојка Brooch Накит за Фустани трговија на Големо Cadeau Ноел