.

Chanfar Златна Боја Инсекти Пчела Brooch Иглички Жени Мажи Симпатична Црна, Жолта Инсекти Brooch Шапка Шамија Тока Hijab Крпа Додатоци

Chanfar Златна Боја Инсекти Пчела Brooch Иглички Жени Мажи Симпатична Црна, Жолта Инсекти Brooch Шапка Шамија Тока Hijab Крпа Додатоци

168.00
DEN 143.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


 Име : Златна Боја Инсекти Пчела Brooch Иглички Жени Мажи Симпатична Црна, Жолта Инсекти Brooch Шапка Шамија Тока Hijab Крпа Додатоци
 Материјал : Алуминиумски ,кристално
 Големина : 2.6x3.6 CM
 Стандард : Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина барање
 Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
 Пакување : Opp вреќа
 Подарок кутија и торба : Thi производи don' t доаѓаат со подарок кутија да нарачате подарок кутија и кеса во нашата продавница

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
bhk023-1
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Брошеви Тип:
Брошеви
is_customized:
No
Бренд Име:
Chanfar
Пол:
Унисекс
Големина на:
2.6x3.6cm
Brooch Occassion :
Партија,Свадба, Годишнина, Подарок, Банкет
одговараат за:
Костуми,Кошула,Џемпер,Облека,Шапка Шамија Иглички