.

Нова Мода Злато Симпатична Божиќ Ѕвона Brooch Pin За Жените Кристал Кристал Цвет Broches Mujer став ropa Партија Подарок Накит

Нова Мода Злато Симпатична Божиќ Ѕвона Brooch Pin За Жените Кристал Кристал Цвет Broches Mujer став ropa Партија Подарок Накит

167.52
DEN 134.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Модерен Елка Брошеви За Жените Гроздобер Broches Mujer Јака Lapel Иглички Облека, Прибор За Bestfriends
Топла~Топла~Hot Sale~
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние сме фабриката, сите производи се producted во нашата фабрика, гарантира 100% сосема нов, ви благодариме! Нашите производи се со висок квалитет и многу убава, добредојдовте цел!
Ние прифаќаме прилагодена, доколку имате потреба, можете да Контактирате со нас, ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
жените брошеви
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAIZI
Брошеви Тип:
Брошеви
Обликотшема:
Ѕвона
Објектот:
брошеви за жените женски девојка дами
накит:
кристал кристал brooch
За:
божиќ брошеви 2015
brooch:
брошеви и игли за одговара
Производот:
свадба brooch букет
Топли Зборови:
адвокатско цвет lapel иглички
жените pin:
prendedores де mujer
Стил:
модерен брошеви за подарок
Клучни зборови:
brosche broches кристално
Метал:
емајлот brooch