.

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 0.5 M 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Забите Месинг Чекор Поттикне Опрема ЦПУ струг обработка делови

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 0.5 M 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Забите Месинг Чекор Поттикне Опрема ЦПУ струг обработка делови

863.52
DEN 777.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма

2 ПАРЧИЊА/МНОГУ 0.5 M 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Забите Месинг Чекор Поттикне Опрема ЦПУ струг обработка делови Количина : 2 парчиња
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас не двоумете се :
Trademanager ID : cn1510190179
Skype : pennywanli
Ви благодариме на посетата на нашата продавница !

Главните карактеристики

Број на Заби:
81 заби, 82 заби, 83 заби, 84 заби, 85 заби, 86 заби, 87 заби, 88 заби, 89 заби, 80 заби
Дупка Со Дијаметар Од:
4mm, 5mm, 6mm, 3мм, 3.17 мм, 9mm, 10мм, 7mm
Притисок Агол:
20
Ветер:
Десната Рака
Материјал:
Челик
Обликот:
Се покрене
Забот Профил:
Се Покрене Опрема
Број На Модел На:
0.5 M 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Заби
Обработка:
Hobbing
Standard or Nonstandard:
Стандард