.

2 ПАРЧИЊА 1.5 М 1:1 Bevel Опрема 24teeth 1.5 Mod M=1.5 Modulus Сооднос 1:1 Понесе 12mm Челик прав Агол Пренос делови на машински делови DIY

2 ПАРЧИЊА 1.5 М 1:1 Bevel Опрема 24teeth 1.5 Mod M=1.5 Modulus Сооднос 1:1 Понесе 12mm Челик прав Агол Пренос делови на машински делови DIY

DEN 810.24

Пристапност
Во достапна форма

2 ПАРЧИЊА 1.5 М 1 : 1 Bevel Опрема 24teeth 1.5 Mod M=1.5 Modulus Сооднос 1 : 1 Понесе 12mm Челик прав Агол Пренос делови на машински делови DIY
ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Превозот 1. Имаме речиси сите производи во парк, ние ќе го испрати во рок од 24 часа. 2. Нормално Експрес : НиеАгентDHL/ФедексКлиент. Пакет за да DHL/Федекс вкупните трошоци од 3 дена. Следење на број ќе излезе во рок од 3 дена. Ако треба директно да испрати да се DHL/Федекс, тоа ќе ги спаси од 3 дена, цената е 5~10 пати повеќе од Нормално. 3. Пост Воздух Mail понекогаш ќе се одложи, pls не остави 1~3 ѕвезди повратни информации поради ова. Ако превозот задоцнување, pls контактирајте со нас се прошири потврди време пред спор. И задржи во допир. Тоа е repect за нас. 4. Ако сте во Оддалечена Област на DHL/ФЕДЕКС, ние го задржуваме правото задолжен за Далечински Доплата. 5. Ние секогаш ќе прогласи пониска вредност за да се избегне данок. Или pls наведете прогласена за да се избегнат непотребни проблеми на царина. 6. Ние ќе го избере најдобар начин за испраќање на стоки на вас ако курир ви choosed тоа, не е добро да Царинење. Ние брод на worldwidebut Ако вашата земја е обичај е строг, ве молиме контактирајте со нас пред да конкурираат за да ја проверите детали и потврди.

Главните карактеристики

Обликот:
Bevel
Притисок Агол:
20
Ветер:
Десната Рака
Материјал:
Челик
Обработка:
Hobbing
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
1.5 М 24T 1
Забот Профил:
Bevel Опрема