.

автомобил авто прозорец поблиску за BMW 5 Сериски/BMW 5 GT/BMW 7 Сериски/BMW X3 (2010-2015 година)

автомобил авто прозорец поблиску за BMW 5 Сериски/BMW 5 GT/BMW 7 Сериски/BMW X3 (2010-2015 година)

DEN 3360.00

Пристапност
Во достапна форма

Автомобил Прозорец Поблиску/Отворен за BMW автомобил 5 сериски(F18 F10)/5 сериски GT(F07)/X3(F25)/7 сериски(F01 F02)(2010-2015 година) Функција на Автомобил Прозорец Поблиску : 1.Прозорецот Возен од Страна на Едно Копче Притиснете го Копчето на далечинскиот управувач "заклучување" копче) еднаш(еднаш) во рок од 3 секунди, сите windows вклучувајќи автомобил покрив) ќе се исклучи автоматски. 2.Прозорецот Roling-Надолу/Автомобил циркулацијата на воздух, Притиснете на Копчето за далечинска контрола "отклучи" копчето два пати во рок од 3 секунди, четири врата, прозорец сите се тркалаат надолу( брза замена на свеж воздух ви донесе зелена патување) 3. Аларм/Предупредување за да се избегне заден крај судири Кога ќе се направи итна кочница кога брзина го надмине 50км/ч, за итни случаи светилка ќе биде флеш да потсетам на возилата зад себе. Така задните завршува судир може да се избегне.
4.алармот ако Моторот не е flameoff( некои автомобил не поддржуваат,зависи од вашиот автомобил specifiction).
5. функцијата за Преклопување Rearview огледало(некои автомобил не поддржуваат,зависи од вашиот автомобил specifiction) инсталирате место : (автомобил покрив) за Поддршка на Автомобил тип листа на BMW Класа : Ако не го знаете вашиот автомобил одговара или не,можете да ми кажете на вашиот автомобил тип,година и шасија.

Главните карактеристики

Бренд Име:
plusobd
Далечински Управуван:
No
Тип:
Gsm
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Тип:
за BMW 5/5GT/7/X3