.

Сребро ПВЦ Кожа Пред Патент Overbust Корсет Corpetes E Espartilhos Секси Korsett За Жените Steampunk Костим Готски Облека

Сребро ПВЦ Кожа Пред Патент Overbust Корсет Corpetes E Espartilhos Секси Korsett За Жените Steampunk Костим Готски Облека

804.96
DEN 483.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Пластични Коски
Број на Bonings : 10
Пред Патент Затворање
Ланче назад со 11 grommets
Лента Алкохол
Кожа Hemming
Градник Првенство Поддршка
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна, Злато, Сребро, Црвениот
Должина : 15"/ 38cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Faux Кожа + ПВЦ
Бистата линија : Overbust, Благи Душо
Доаѓа со појавување на г-string
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
ПВЦ +Faux Кожа
Материјал:
ПВЦ,Spandex,Полиестер,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
2953
Бренд Име:
CORZZET
Декорација:
Никој
Стил:
Секси
Услуга:
Понуда за продажба на Големо / Мало / OEM / ODM / Капка-превозот Услуга
корсет стил:
Секси & Готски & Бурлеска & Клуб
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Патент Затворање, Грбот Лента Алкохол
Бои:
Црна / Црвена / Gold / Сребрена
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина