.

2017 Долго Wsweater жените Cardigans Џебови Солидна Отвори Бод Половина Плетени Мода Дебела Жена е Џемпери Грб Џемпер Божиќ

2017 Долго Wsweater жените Cardigans Џебови Солидна Отвори Бод Половина Плетени Мода Дебела Жена е Џемпери Грб Џемпер Божиќ

4790.40
DEN 3593.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


XIKOI Нови 2017 Долго Жените Џемпер Cardigans Џебови Солидна Отвори Бод Половина Плетени Мода Дебела Жена/'s Џемпери Cardigan Џемпер Грб џемпер божиќ подарок за жените
Внимание : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење. Ве молиме проверете ја големината табела внимателно пред да се одржи редот. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Големина:
One Size
Бренд Име:
XIKOI
Материјал:
Viscose
Материјал Состав:
Viscose
Стил:
Повик
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Половина
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Cardigans
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Отворете Бод
Број На Модел На:
SWT750
Дебелина:
Дебели
Пол:
Жените
Жените Подарок:
џемпер божиќ подарок за жените
жените џемпер:
отворете бод скокач
Сезоната:
зимски џемпер жени
Должина На Ракав:
половина јакна жени
боја:
црвено сива розева и светло тен cardigan
Џемпер Дебелина:
дебелина џемпер
Број На Модел На:
џемпер
Стил:
Моден