.

2018 Есенска Јакна Жените Плетени Џемпери О Вратот Долг Ракав Шупливи Од тенки Chandail femme Sweter mujer манга larga

2018 Есенска Јакна Жените Плетени Џемпери О Вратот Долг Ракав Шупливи Од тенки Chandail femme Sweter mujer манга larga

959.52
DEN 508.00 -47 %

Пристапност
Во достапна форма


2017 Есенска Јакна Жените Плетени Џемпери О Вратот Долг Ракав Шупливи Од тенки Chandail femme Sweter mujer манга larga
Поради мерење алатки и мерни методи не се исти, не може да биде 1-3cm грешка, за повикување само.
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од следниве слики,ви благодариме за вашето разбирање.

Главните карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Бренд Име:
HappDreeSo
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
Шупливи Надвор
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер+Viscose
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Краток
Дебелина:
Тенка
Тип На Објект:
Cardigans
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени