.

300CC 450CC 800CC 1500CC RO Вода, Систем за Отпадни води Проток Regulater Restrictor 1/4 OD Црево Реверзна Осмоза Брз Цевка Fittiing

300CC 450CC 800CC 1500CC RO Вода, Систем за Отпадни води Проток Regulater Restrictor 1/4 OD Црево Реверзна Осмоза Брз Цевка Fittiing

DEN 60.00

Пристапност
Во достапна форма


Answer : ___________________________ Note : 1/4"OD=6.35 mm OD Чиста Вода : Брак Водата е околу 1 : 3 , Тоа е приближна на податоци, Тоа зависи од работен притисок и квалитетот на водата. Тип : Отпад Проток На Вода Regulater Проток Опсег :
300 CC,450 CC,550 CC
650 CC,800 CC,1500 CC Одговара За Црево е Надворешниот Кол : 1/4" OD Црево Издржат Притисок : 8kg Материјал : ABS Инженеринг Пластични Боја : Бела,Сина Пакет Содржина : 1 КОМПЈУТЕР Брзо Монтирање
Примена :
Реверзна Осмоза RO Вода Систем,Прочистувач на Вода,Чиста Вода,Машина,Вода, Фармацевт ИТН.

Главните карактеристики

боја:
300CC, 450CC, 550CC, 650CC, 800CC, 1500CC
Техника:
Кастинг
Бренд Име:
WYWBEY
Број На Модел На:
ФЕВРУАРИ
Тип:
черупка
Обликот:
Еднаков
Материјал:
Пластични
врска:
брза конекција
Глава Кодот:
Круг
Одговара За OD Црево:
1/4 OD Црево
Обликот:
Директно
Проток на опсег:
300CC,450CC,550CC,650CC,800CC,1500CC
Чиста Вода / Брак Вода :
1