.

Пневматски Sintered Бронза Воздух Издише Пропустливи Пригушувач 3/8 Машки BSPT Месинг Silencer Фитинг

Пневматски Sintered Бронза Воздух Издише Пропустливи Пригушувач 3/8 Машки BSPT Месинг Silencer Фитинг

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)
Пневматски Sintered Бронза Воздух Издише Пропустливи Пригушувач 3/8" Машки BSPT Месинг Silencer Фитинг
- Materies : base,месинг(muffling елемент, sintered бронза) . - Нето Тежина : 20.5 g/pc. - Тема : 3/8" Машки BSPT. - Работен Притисок : 0-116 PSI. - Работна температура : од -10 до +70 ºC. - Широко се користат за вентили, цилиндри,масло тенкови, воздухот алатки и некои други системи кои треба mufflers за чистење на издувниот воздух и да се намали бучавата. - Издржлив и лесен за инсталација низок профил, пневматски пригушувач. Најчесто се користи за да се намали динамиката на бучава на пневматски компоненти или уреди за издувни гасови. Кликнете на "чесен-с" да ги изберете го производот што сакате во нашата продавница.
5,25,500pcs Пригушувач за вашиот избор . Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.

Главните карактеристики

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пакет на 500pcs
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
Број На Модел На:
JCBBVPT06
врска:
Машки
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг