.

Дувачкиот BSP Фитинг Спојка / Адаптер за 3/8 Женски BSPP x 1/2(12mm) Црево Barb Гориво Гас

Дувачкиот BSP Фитинг Спојка / Адаптер за 3/8 Женски BSPP x 1/2(12mm) Црево Barb Гориво Гас

DEN 503.52

Пристапност
Во достапна форма


(Рефус цел ќе брод од страна на FEDEX ОДНОСНО слободно и покрај тоа што се избере превозот метод на epacket или Кина пост, било каква забуна ве молиме контактирајте со нас во секое време.)
Дувачкиот BSP Фитинг Спојка / Адаптер за 3/8" Женски BSPP x 1/2"(12mm) Црево Barb Гориво Гас
- Materies : месинг. - Нето Тежина : 33g/pc. - Тип на : Женски X црево Barb. - Цевки ID : 1/2"(12mm), Тема : 3/8" BSPP(Паралелно) Женски. - Трајни и висок стандард месинг бодликава фитинг спојка / конекторот. Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.
5,25,400pcs Женски Црево Barb за вашиот избор. Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена и превозот услуга ќе добиете! Толку повеќе ќе ви се купат најдобар цена добивате!
1. Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис. Ние ќе направиме максимални напори за процесот на секој
нарачката во рок од 2 работни дена по примиле исплата и да ви ги испрати релевантни следење на број по испорака.
2. Превозникот и Време на Испорака :
- ЕМС(international Express Mail Услуга) обично трае околу 5-8 работни дена кои зависат од
земјата доставени до.
- Кина Пост Воздух Mail : за Азија,Западот Евра,Северна Америка зема 9-20 работни дена,за Јужна Америка,Средниот Исток,
Исток Евра, Африка трае околу 15-30 работни дена.

Главните карактеристики

боја:
Пакет на 5pcs, Пакет на 25pcs, Пак pc 400pcs
врска:
Женски
Техника:
Кован
Материјал:
Бакар
Тип:
Унија
Број На Модел На:
HFBSP391586
Обликот:
Круг
Глава Кодот:
Круг