.

Handpainted Шупливи Врежан Lotus Чај Caddies Керамички Чај Сет Чај Тенџере Puer Чај Лименки Злато Печат Складирање Шише Тегли Сад Кутија

Handpainted Шупливи Врежан Lotus Чај Caddies Керамички Чај Сет Чај Тенџере Puer Чај Лименки Злато Печат Складирање Шише Тегли Сад Кутија

3585.12
DEN 2330.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


Бренд ZEETOON Материјал Керамички Порцелан и Керамика Име Бутик Резба Lotus Крап Чај Може да Занает Резба Големина 15*15*15cm Пакет Листа 1 PC Чај Може да Пакет Подарок Кутија области на Примена Чај Соба Дневна Соба Канцеларија

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
грнчарството
Големина:
15*15*15cm
Боја Класификација:
сина и бела
Материјал:
Керамика И Порцелан