.

Квалитет Мини Џеб Чадор, Жените Сончево и Врнежлив Мини Моден Виткање Чадори 195g мали сонцето Parasol Чадор S2017230

Квалитет Мини Џеб Чадор, Жените Сончево и Врнежлив Мини Моден Виткање Чадори 195g мали сонцето Parasol Чадор S2017230

36384.00
DEN 34565.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Производ Големина : Виткање : должина : 17cm/6.69 инчен ширина : 4.5 cm/1.77 инчен Отвори : дијаметар : 90cm/35.43 инчен висина : 51.5 cm/20.27 инчен Тежина : 195g Вклучувајќи : 1 x Мини чадор, 1 x Ткаенина торба, 1 x Закачалка 5 Боја Факултативна Глуварче Розова, Macaron Сина, Лимон Жолта, Класична Црна Нане Зелена (Нова свежа боја за ова лето сезона~~) за Било какви прашања што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Ние исто така, обезбеди експедитивни услуги за меѓународни налози. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош. Ние се извинуваме за сите непријатности ова.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија.

Главните карактеристики

Тип:
Чадори
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Број На Модел На:
S2017231
Функција:
Сите во 1
Шема:
Пет-виткање Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор