.

YINTE Кожа Briefcase Црна Мажите Бизнис Кожна Торба Висок Квалитет Totes Адвокат Торба 14 Лаптоп Чанта Случај Портфолио T8553-5

YINTE Кожа Briefcase Црна Мажите Бизнис Кожна Торба Висок Квалитет Totes Адвокат Торба 14 Лаптоп Чанта Случај Портфолио T8553-5

14246.88
DEN 12110.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Hardward нога
Едноставен, елегантен и уникатен / за Да се спречи носат
Имаат рабови и агли
Мазна и нежна масло страна / Текстура супер добар метал обетки / Преносни може да биде рамо
Удобно и сигурно се справи со
Кожа флексибилни и confortable / Страна фиксна цврсто / Двојно бод и мазна масло страна / потрајни
Zip fastener
На дебел материјал / Материјал многу сјајна / употреба на непречено ќе не Caton феномен
Лозинка за заклучување на хардвер
Едноставна лозинка за заклучување / Исклучителна едноставен и безбеден / Едноставна атмосфера на бренд / Секој детал е јасно видлива
Голем капацитет шема
Мали тело голем капацитет / Simpe и мултифункционален
Голем капацитет шема
Многу вреќи / Лесно да се земе работите / Може да се стави на 14 инчен компјутер
YINTE производи се направени од страна на професионални фотографи, производот внимателно да оригиналниот стил на презентација, вистински екранот
на различни и интензитет на светлина (природна светлина и флуоресцентни светлина под голо око согледување на разликите),
што резултира во вистинска боја суптилни разлики се нормални, ве молиме Предмет да надвладеат.
YINTE производи по завршувањето на ригорозни вентилација се справи со индивидуалните најдобро продаван модели се должи на производство,
продажбата циклус е уште кратко остаток мала мирис, само да се стави тоа во вентилација или нормална за некое време,
мирис може да се отстранат.
YINTE избрани ЕМС или DHL за сите наредби да се обезбеди бесплатен превозот (освен за мал број на земји), мал број на
земји ќе ги користат Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, e Packet, Хонг Конг Пост Воздух Парцели
и така натаму.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ЈИН ТЕ
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Мажи
Стил:
Се облекуваат
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
8553-5
Објектот Должина:
39inch
Објектот Тежина:
2.5kg
Објектот Ширина:
7.5inch
Материјал Состав:
Сплит Кожа (крава кожа)
Објектот Висина:
29inch
Надворешноста:
Размавта Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Големина:
14 Inches
Тип На Објект:
Чанти
боја:
Црна
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврсти/Office/Business/Класичен/На Висок Квалитет
Стил:
Бизнис Briefcase/Канцеларија Briefcase/Гласник Briefcase
Главен Материјал:
Сплит Кожа ( крава кожа )
Повод:
Разноврсна
Лаптоп Големина:
14 инчен лаптоп
Големина:
39*29*7.5
Тип:
Сплит Кожа Briefcase Висока Класа Канцеларија Лаптоп Briefcase