.

Вистинска Кожа Торба Секојдневен Чанти Cowhide Мажите Crossbody Кеси Мажите Патни Торби Tote 14inch Лаптоп Бизнис Чанти Мажите Торба

Вистинска Кожа Торба Секојдневен Чанти Cowhide Мажите Crossbody Кеси Мажите Патни Торби Tote 14inch Лаптоп Бизнис Чанти Мажите Торба

DEN 2399.52

Пристапност
Во достапна форма

Функција : Материјал : 100% Гаранција вистински - одлично Кравја кожа Мерка : 14"L x 3.5"D x 11.5"H инчи (38cm L x 8cm D x 28cm H) Прирачник тест, have1-3cm грешка, ве молиме да се разбере Бои : Црна и Темно кафе, ве молиме изберете бојата што сакате . Додатоци : Livid тон хардвер, Патент врвот затворање , Внатре е убаво наредени со издржливи ткаенини, има zippered џеб, лаптоп простор и два дополнителни џебови (одговара за паричникот и мобилен телефон)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Објектот Висина:
8cm
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Надворешноста:
Солидна Торба
Објектот Ширина:
29cm
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Објектот Должина:
38cm
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
1kg
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик