.

КЕВИН White/Black Dial Класичен Зглоб Види Мажи Жени Фустан од Нерѓосувачки Челик Бенд Часовници Кварц Унисекс Неколку Часовник Reloj Види

КЕВИН White/Black Dial Класичен Зглоб Види Мажи Жени Фустан од Нерѓосувачки Челик Бенд Часовници Кварц Унисекс Неколку Часовник Reloj Види

410.88
DEN 288.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики на производот : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Бренд : КЕВИН Движење Тип : Кварц Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик Бенд Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Тока Тип : Хривнија Тока Случај Дијаметар : Прибл. 4.0 cm Случај Дебелина : Прибл. 1.1 cm Бенд Ширина : Прибл. 2.0 cm Бенд Должина : Околу. 22.0 m(2.54 см=1.00 инчи) Тежина : Околу. 75g
Пакет Содржина : 1 x Види

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
W28740
Dial Дијаметар:
40mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло