.

YISUYA Кварц Зглоб Бамбус Дрво Види Мажи Жени Мода Плочата Сина/Виолетова Dial

YISUYA Кварц Зглоб Бамбус Дрво Види Мажи Жени Мода Плочата Сина/Виолетова Dial

DEN 839.52

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики На Производот :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјал : Вистинска Кожа
Тока Тип : Pin Тока
Случај Дијаметар : Прибл. 4.4 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.2 см
Бендот Ширина : Прибл. 2,2 см
Бендот Должина : Околу. 23.5 cm
Тежина : Околу. 31g (2.54 см=1.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно Дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 * Дрво Види

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Пластични
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Случај Материјал:
Дрвени
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
YISUYA
Број На Модел На:
W28730-TP
Движење:
Кварц
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Ширина:
22mm
Dial Дијаметар:
44mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи